Dzień Babci i Dziadka


Dnia 22 stycznia 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas I-III przygotowali na tę okoliczność bogaty program artystyczny. Były to wzruszające wiersze, piękne piosenki w języku polskim i angielskim związane tematycznie z tymże świętem oraz inscenizacja jasełkowa. Licznie przybyli goście
z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Na twarzach dziadków gościł uśmiech, a z oczu niektórych babć popłynęła łezka wzruszenia. Na koniec uroczystości babcie i dziadkowie zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi laurkami i słodkimi prezencikami. Miłym akcentem uroczystości była FOTORAMKA, gdzie wnukowie z dziadkami pozowali do
wspólnej fotografii.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom, życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Author: admin