Choinka

Zabawa choinkowa jest jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla społeczności szkolnej. Jest też wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie angażują się w jej przygotowanie. Ta niezapomniana impreza odbyła się w naszej szkole w czwartek 7 lutego 2019 roku. Już o godzinie 13.00, kiedy rozległy się pierwsze dźwięki muzyki, grupy przedszkolne i dzieci z klas I-III z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wielką atrakcją dla najmłodszych były zorganizowane przez wychowawczynie zabawy i liczne konkursy z nagrodami, w których każdy mógł wykazać się talentem tanecznym, zwinnością , a także poczuciem humoru. Wszyscy bawili się znakomicie, a w przerwach pomiędzy zabawami posilali się smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Doskonały nastrój dopisywał również uczniom  klas starszych, którzy oddali się szaleństwom na parkiecie i towarzyskim pogawędkom w klasach przy poczęstunku tuż po godzinie 16.00. Czas zabawy minął bardzo szybko i trudno było się rozstać, ale miłe wspomnienia pozostaną z pewnością na długo.

Author: admin