Wiosenny kiermasz

W czwartek 21.03.2019 r. odbył się w naszej szkole Wiosenny kiermasz – akcja zorganizowana przez Szkole Koło Wolontariatu dla wsparcia niepełnosprawnego Filipa. Inicjatorkami tego wydarzenia były opiekunki koła p. Urszula Domańska i p. Anna Sowa. Na przerwach członkowie wolontariatu zorganizowali sprzedaż własnoręcznie wykonanych zdrowych koktajli oraz pysznych, pięknie ozdobionych babeczek i innych smakołyków, które powstały dzięki zaangażowaniu i ofiarności wielu rodziców. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów. Wszystkie produkty zostały rozprowadzone w bardzo szybkim tempie. Kolejna akcja SKW była wspaniałą lekcją wychowawczą kształtującą wrażliwość młodego pokolenia na potrzeby innych, ofiarność i konieczność pracy na rzecz ludzi potrzebujących pomocy. Organizatorzy kiermaszu oraz środowisko całej szkoły wyrażają wdzięczność wszystkim, którzy wzięli udział w tym szkolnym, dobroczynnym wydarzeniu.

Author: admin