Przedstawienie jasełkowe

W dniu 30 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali pensjonariuszom i pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach przedstawienie jasełkowe. Występ dzieci wzbudził u publiczności radość , wzruszenie i aktywny udział w śpiewie kolęd  i pastorałek.

Na ręce pana Pogodzińskiego, dyrektora DPS-u, zostały przekazane karty świąteczne z życzeniami, wykonane przez naszych uczniów.

Ze środków uzyskanych podczas kiermaszu ozdób świątecznych  przygotowanych przez dzieci zakupiono słodycze i artykuły codziennego użytku, które zostały przekazane mieszkańcom DPS-u. Po występie uczniowie i opiekunowie zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez pracowników placówki. Całe spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

*Dziękujemy rodzicom za dowiezienie dzieci do ośrodka w Ryżkach, a dzieciom za zaangażowanie w występ.

                                               Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.

Sowa Anna

Gryczka Wioletta

Domańska Urszula

Author: admin