Walentynki

WALENTYNKOWE  ŚWIĘTO

Dziś Świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego !

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają !

12 lutego 2016 roku , w ostatnim dniu nauki przed feriami uczniowie naszej szkoły skoncentrowani byli na pisaniu liścików do wybranych osób . Zorganizowana przez panią Katarzynę Sujkę ,,Walentynowa poczta” cieszyła się  dużym zainteresowaniem. W czasie przerw lekcyjnych młodzież szkolna z wielkim zaangażowaniem umieszczała swoje wpisy na  karteczkach i wrzucała do skrzynki ,która stała na górnym holu. Czerwone serduszka otaczające walentynkową pocztę zachęcały do tego , aby w tym dniu wyrazić swoje uczucia i powiedzieć coś miłego osobom , które lubimy , kochamy i szanujemy . Po pięciu lekcjach wszyscy uczniowie zebrani na korytarzu oczekiwali na rozdanie listów .Na dźwięk swojego imienia i nazwiska każdemu mocniej zabiło serce . Uśmiech na twarzy i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane listy sprawiły wiele przyjemności . Zadbajmy jednak o to , aby Święto Walentynkowe nie trwało tylko jeden dzień , ale cały rok . Pamiętajmy o tym , że ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie .

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”walantynki szkoła”]

Author: admin