Wiosenny konkurs recytatorski

W środę 04.05.2016 r. wśród uczniów klas I-III oraz grup przedszkolnych przeprowadzono konkurs recytatorski pod hasłem „Wiosna w poezji dziecięcej”, którego organizatorem  oraz fundatorem nagród i słodkich upominków była Katarzyna  Stachniak.

Wszystkie występy dzieci były na bardzo wyrównanym, wysokim poziomie.  Uroku dodatkowo  dodawały  recytatorom przygotowane przez wychowawców  stroje.

Jury po konsultacjach wyłoniło zwycięzców   w poszczególnych kategoriach wiekowych:

GRUPA WIEKOWA 4 – 5 LATKI:

MILENA CIOŁEK – miejsce I

MICHAŁ GRYCZKA – miejsce II

LENA CZUPRYNA – miejsce III

UCZNIOWIE KLAS  „0” – I

MAJA CYBUL – miejsce I

JAN STĘPNIEWSKI – miejsce II

PAULINA ŚWIDER – miejsce III

UCZNIOWIE KLAS II – III

EMILIA CIOŁEK – miejsce I

OLIWIA WARDAK – miejsce II

MONIKA GAJDA – miejsce III

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Pozostałym uczestnikom wręczono nagrody pocieszenia (książeczki) i dyplomy za udział. Wszyscy uczestniczący zostali poczęstowani „wiosennymi lizakami”.

Author: admin