Konkurs wiedzy o Województwie Lubelskim „1 z 10”


W dniu 07 maja 2019 roku odbył się gminny konkurs „1 z 10” poświęcony wiedzy o Województwie Lubelskim. W konkursie wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół gminy Stanin. W pierwszym etapie konkursu uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań.
Do II etapu zakwalifikowano uczniów z poszczególnych szkół z najwyższą ilością punktów. Seria pytań II etapu wyłoniła najbardziej kompetentnych uczniów, którzy
zakwalifikowali się do III części konkursu. Naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice z klasy VI i klasy VIII. Elektryczna deskorolka – główna nagroda ufundowana przez Wójta Gminy Stanin Krzysztofa Kazanę trafiła w ręce Dawida Okunia – ucznia Zespołu Szkół w Jeleńcu.
Podczas zmagań konkursowych uczniowie i ich opiekunowie obejrzeli inscenizację wykonaną
przez uczniów naszej szkoły, którą przygotowała Pani Katarzyna Sujka.

więcej zdjęć:

Author: admin