ZAPRASZAMY DO VI EDYCJI KONKURSU!

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu filmowego ”Postaw na Słońce”!
Przez cały czas trwania konkursu pamiętajcie o tym, co chcecie osiągnąć i kto będzie potem oglądał WASZ FILM.
🎃
Przedmiotem konkursu jest stworzenie reportażu (trwającego maksymalnie 3 minuty), przedstawiającego instalacje OZE (fotowoltaika, mikroelektrownie wiatrowe, kolektory słoneczne, pompy ciepła, biomasa), znajdujące się w okolicach szkoły biorącej udział w konkursie lub w każdym innym miejscu. Film może skupić się na jednej, wybranej instalacji, lub pokazać kilka przykładów z okolicy.
🤩
Wszystkie zadania zostały opisane krok po kroku, więc od pomysłowości uczestników zależy efekt końcowy. Punktowana będzie przede wszystkim pomysłowość i własna inicjatywa. Należy jednak się trzymać zapisów regulaminu, których przekroczenie grozi dyskwalifikacją – warto zwrócić szczególną uwagę na terminarz i prawa autorskie.

https://filmeko.pl/regulamin

Author: admin