Szanowni Państwo.

Od 1. 01.2021 opłaty za wyżywienie w szkole i przedszkolu będą odbywały się bezgotówkowo.

Będziecie Państwo wpłacać pieniądze na konto .Kto nie ma konta opłat może dokonać na poczcie lub w banku, pobierając blankiet od P. intendent w szkole lub zwykły blankiet na poczcie.

Podaję numer konta: Zespół Szkół w Tuchowiczu 21-421 Tuchowicz 66C

Bank Spółdzielczy w Łukowie Oddział w Staninie

39 9204 0001 2610 5789 2000 0010

W tytule przelewu podajemy:

– w przedszkolu

Imię i nazwisko dziecka, grupa, wyżywienie-kwota…………zł., opłata za pobyt( dotyczy tylko dzieci, które przebywają w przedszkolu  ponad 5 godzin)…………zł.

– w szkole

Imię i nazwisko dziecka, klasa, wyżywienie……..zł.

-nauczyciele

Imię i nazwisko, wyżywienie …………..zł, przygotowanie posiłku………..zł.

Trzeba zgłosić się do intendenta, aby podać emaila lub numer telefonu, na który intendent będzie przekazywał informacje o wysokości opłat za przedszkole i wyżywienie w przedszkolu i w szkole, kiedy wznowimy nauczanie stacjonarne.

W przypadku wątpliwości należy dzwonić do Pani intendent w godzinach pracy od 8.00 do 13.30  pod numer telefonu 723 989 759.

W styczniu nie ma żadnych odliczeń.

Opłat dokonujemy do 5. dnia każdego miesiąca.

Pozdrawiam serdecznie –B. Szewczak-Dyrektor ZS w Tuchowiczu