Wycieczka do Wrocławia

W dniach 26-28 września uczniowie naszej szkoły wraz z grupą ze szkoły w Zastawiu wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.
Po przyjeździe w atmosferę upamiętniającą tradycję narodową wprowadził nas pobyt w muzeum sztuki we Wrocławiu, eksponującej cykloramiczny obraz Bitwy pod Racławicami. Drugiego dnia odbyliśmy spacer kulturalno- krajoznawczy po zespole historycznym w centrum Wrocławia. Następnie spędziliśmy ciekawie czas w Hydropolis, unikatowym Centrum Edukacji Ekologicznej, które łączy walory edukacyjne z zabawą.
W ostatnim dniu wykorzystując piękną pogodę zwiedzaliśmy Ogród Zoologiczny, zachwycając się Afrykarium ze zjawiskowym Oceanarium. W tym wyjątkowym miejscu mogliśmy bez zamoczenia nogi podziwiać prawdziwy podwodny świat z piękną rafą koralową, z setkami egzotycznych ryb oraz rekinów.
Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w poszczególnych punktach programu.

Urszula Domańska