Dzień Edukacji Narodowej

12 października świętowano w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku przypada 250. rocznica powstania Komisji Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor rozpoczęła apel przywitaniem wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz przybyłych gości. Następnie wręczono nagrodę Wójta oraz nagrody dyrektora za pracę i osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym. Po części oficjalnej uczniowie klasy IV, pod kierownictwem wychowawcy Rafała Goławskiego, przedstawili część artystyczną, podczas której zabrali wszystkich w podróż „na niby” na Hawaje. Występ był przeplatany piosenkami chóru szkolnego pod opieką pana Jana Walo.
Dekoracje wykonali: Rafał Goławski, Wioleta Gryczka, Katarzyna Stachniak, Małgorzata Miernicka i Weronika Siwiec.

Opracowała: Wioleta Gryczka