Bieg Tropem Wilczym

3️⃣ MARCA 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ r. odbył się w naszej gminie Bieg Tropem Wilczym 🐺🐺 na dystansie 1️⃣9️⃣6️⃣3️⃣ m.

Szkołę w Tuchowiczu godnie reprezentowali uczniowie klas IV-VIII – Natalia Ciołek, Szymon Kiryła, Aleksandra Powalska, Michał Gryczka, Julia Gryczka, Dominik Ogrodnik, Dawid Chudzik, Marta Gryczka, Kacper Ogrodnik i Bartłomiej Stępniewski na czele z nauczycielami wychowania fizycznego – Rafałem Goławskim i Mariuszem Ciołkiem.

Następnie odbyły się biegi dla dzieci klas I-III I IV-VI na dystansie 800 metrów. W biegu brali udział: Magdalena Goławska, Joanna Powalska, Pola Trzpiel, Wiktoria Goławska, Oliwia Trzpiel, Alicja Powalska, Szymon Stolarczyk, Bartosz Gryczka, Katarzyna Powalska, Łucja Dębczak, Milena Ciołek, Katarzyna Ciołek, Bartosz Goławski, Błażej Adamczyk, Michał Gryczka.

W kategorii klas I-III nasza uczennica z klasy III – Wiktoria Goławska – zajęła III miejsce 🥉 Natomiast w kategorii IV- VI na podium stanęło dwóch chłopców z klasy VI – Michał Gryczka II miejsce 🥈 i Błażej Adamczyk III miejsce 🥉.

W dniu dzisiejszym zostały również rozdane nagrody na udział w IV Konkursie Wiedzy o Sporcie i Zdrowym Stylu Życia pod patronatem Wójta Gminy Stanin Krzysztofa Kazany, który odbył się 26 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Staninie.

Dwa pierwsze miejsca na podium zdobyli uczniowie naszej szkoły – Paweł Ciołek 🥇 i Jan Stępniewski 🥈. Zaś w kategorii OPEN (szkoły ponadpodstawowe i dorośli) 🥉 miejsce zdobył nasz nauczyciel wychowania fizycznego – Mariusz Ciołek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy 👏👏👏

Author: admin