Przedstawienia teatralne dla przedszkolaków

25 września w naszym przedszkolu odbyło się pierwsze z zaplanowanych przedstawień teatralnych pt. „Wars i Sawa”. 1 października odbyło się kolejne – „Doktor Dollitle”. Były to barwne, pełne przygód i humoru spektakle, które wciągnęły najmłodszych widzów w niezwykły świat przygód. Aktorzy ze studia artystycznego Krak-Art z Krakowa w zabawny i przystępny sposób przedstawili opowieści, co wywołało wiele śmiechu i radości wśród dzieci. Spektakle były również wzbogacone o piosenki, co dodatkowo angażowało przedszkolaków do aktywnego udziału. Całość była bardzo dynamiczna i dostosowana do potrzeb najmłodszych odbiorców – krótka, zrozumiała fabuła, kolorowe kostiumy i interakcja z publicznością sprawiły, że dzieci były zachwycone.