W dniu 20 września, w całej Polsce
obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ![]()
? wyjątkowe święto
, które ma na celu podkreślenie roli przedszkoli
w edukacji dzieci
oraz radości z nauki i zabawy ![]()
![]()
.
Z tej okazji 22 września (poniedziałek) w naszym przedszkolu odbyły się liczne niespodzianki
i atrakcje
, które miały na celu zintegrowanie dzieci
, wzmocnienie poczucia wspólnoty
oraz radość z bycia częścią przedszkolnej społeczności
.
Były zabawy z chustą animacyjną
, sportowy tor przeszkód
, zabawy przy muzyce
, medale
, upominki
oraz grupowe zdjęcia
.
Każda grupa
spędziła ten dzień wyjątkowo
.
![]()
Nasi najmłodsi – grupa Delfinki – obchodzili je w radosnej, kolorowej atmosferze! ![]()
![]()
Na dzieci czekały różnorodne zabawy sensoryczne: eksperymenty z makaronem
i ryżem
, malowanie kolorowymi farbami
oraz kreatywne budowanie z klocków
. Dzięki takim aktywnościom przedszkolaki mogły rozwijać swoją wyobraźnię, zmysły i zdolności manualne ![]()
.
Były też tańce ![]()
na świeżym powietrzu, wspólne śpiewanie
i mnóstwo śmiechu
. Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku ![]()
, który dodał wszystkim energii do dalszej zabawy.
To był dzień pełen radości i niezapomnianych chwil ![]()
![]()
.
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień był tak radosny, jak dzisiejsze święto ![]()
![]()







































