DZIEŃ RODZINY

Ten dzień pozostanie na długo w pamięci, gdyż dzieci i rodzice tego dnia gościli w przedszkolu. Pani dyrektor powitała rodziców oraz Pana Wójta Krzysztofa Kazanę, który tego dnia przybył, by świętować ten dzień ze swoimi córkami. Było bardzo uroczyście, a dzieci przeszczęśliwe mając obok siebie swoje mamy, tatusiów i rodzeństwo. Każda z grup zaprezentowała część artystyczną, zaśpiewała wzruszające piosenki swoim rodzicom. Grupa Pszczółek inscenizowała Rzepkę Juliana Tuwima. Dzieci z grupy młodszej zaprezentowały bajkę w sposób humorystyczny. Recytowały swoje role, a trema była im obca. Maluchy pokazały, że potrafią się uczyć poprzez zabawę. Wielkie brawa i ukłony dla nich. Rodzice zaangażowali się w przygotowanie całej uroczystości. Tatusiowie rozpalili ogniska, mimo upalnej pogody. Wszyscy po części artystycznej zostali zaproszeni do ogniska, piekli kiełbaski, jedli lody i inne przygotowane pyszności przez mamy. W tym dniu wszyscy bawili się wspólnie. Zostały zorganizowane sportowe konkurencje, zawody. Rodzice z dziećmi uczestniczyli w przeciąganiu liny, wyścigu z gazetami na czas i wielu innych zabawach. Ten dzień upłynął w przyjaznej atmosferze, sprzyjał integracji rodzin.

Author: admin