ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Kto jest dzieci przyjacielem?

Mały miś.

Kto tajemnic zna tak wiele?

Mały mis.

Miś choć mały, choć nieśmiały,

wielkie serce w sobie ma.

Pocieszyciel doskonały.

Każdy misia swego ma.

W dniu 25.11.2017r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.

Uroczysty dzień rozpoczął się od poznania pluszowych przyjaciół. Na zajęciach przedszkolaki wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta. W grupach wykonano piękne misiowe prace, układano puzzle z postaciami: Misia Uszatka, Misia Paddingtona,  Misia Puchatka, Misia Coralgola i innych.  Każda grupa została zaproszona przez panią Wandę Michalak do biblioteki, gdzie odbyły się konkursy m.in. zjadanie przysmaków misia, rozwiązywanie zagadek i wiele innych atrakcji. Nie zabrakło również konkursu dla wszystkich pań – rysowanie na kartkach misia z zasłoniętymi oczyma. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego pamiętnego dnia.

Author: admin