DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

Sympatycznym wydarzeniem w zestawie szkolnych imprez rozrywkowych jest Dzień Chłopaka. Tegoroczne święto przypadło w sobotę. Dziewczynki zadbały o jego przebieg dwa dni później – w poniedziałek 01 października. Dziewczęce zespoły klasowe wykazały się pomysłowością w wyborze prezentów dla swoich kolegów. Ósmoklasistki przygotowały chłopakom tort, który stanowił oryginalną i jedną z wielu słodkich niespodzianek.
Dopełnieniem święta była dyskoteka zorganizowana przez Szkolny Samorząd. Radosny Dzień Chłopaka pełen serdecznych życzeń, przyjacielskich uścisków przyczynił się do zacieśnienia więzi koleżeńskich, integracji zespołów klasowych, stworzył już od poniedziałku miłą i przyjemną atmosferę w szkole.