MODA NA ODBLASKI

Dziś w naszej szkole zapanowała moda na odblaski.

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie w ramach programu „Świeć przykładem” , organizuje dla uczniów szkół podstawowych woj.lubelskiego – Konkurs pn.”Moda na odblaski” . Współorganizatorami konkursu jest Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce i Kuratorium Oświaty w Lublinie. Celem konkursu jest promowanie i zwiększenie bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym, poprzez przyswajanie przepisów ruchu drogowego, a także przedstawienie przez dzieci własnego kreatywnego pomysłu na ich bezpieczeństwo poprzez zaprojektowanie i wykonanie stroju lub innego elementu odblaskowego przyjaznego dzieciom. Konkurs rozgrywany jest etapowo – szkolny, powiatowy i wojewódzki. Finał konkursu planowany jest na 6 grudnia 2018 r.  Liczymy na wygraną 🙂

Author: admin