Orkiestra Dni Naszych o „Zagrożeniach okresu dojrzewania”

22 listopada 2018 r. gościł w naszej szkole zespół „Orkiestra Dni Naszych”. W koncercie p. h.”Zagrożenia okresu dojrzewania” wzięli udział starsi uczniowie. Koncert miał charakter profilaktyczny, zgodny z mottem zespołu:” Edukacja poprzez zabawę, uśmiech i muzykę” Artyści w wymowny i zabawny sposób przekazali młodym odbiorcom wiedzę  i doświadczenia zgodne z tematyką koncertu. Tłem edukacji były autorskie piosenki, znane, ulubione przez młodzież szlagiery światowej klasyki rockowej. Godzinne spotkanie z zespołem to cenne zajęcia profilaktyczne oraz ciekawa lekcja w odbiorze dóbr kultury, zapewniająca profesjonalizm  w zakresie muzyki” na żywo”,  Koncert jak zwykle dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń, był dobrą zabawą w czwartkowy poranek.

Author: admin