„Całe życie jest szkołą”

Pod takim hasłem 19 czerwca 2019r. zakończyliśmy rok szkolny 2018/19.Msza Święta rozpoczęła ceremoniał pożegnania. Jak zazwyczaj,  ks. Proboszcz w mistrzowski sposób przekazał uczniom wiele cennych refleksji i wskazówek wychowawczo-religijnych po minionym roku i na nadchodzące wakacje. Uroczystość szkolną zaszczycił swą obecnością Wójt p. Krzysztof Kazana oraz Przewodnicząca Rady Gminy p. Zofia Czubek. Pani Dyrektor  Bożena Stępniewska-Szewczak w swym przemówieniu podsumowała miniony, trudny dla oświaty rok szkolny, wręczyła świadectwa, nagrody absolwentom i uczniom wyróżniającym się w nauce i w innych formach działalności oraz listy gratulacyjne rodzicom. Podziękowała za współpracę nauczycielom i pracownikom szkoły. W tym dniu w  sposób szczególne piękny pożegnano odchodzącą na emeryturę  po wielu latach pracy w Zespole Szkół w Tuchowiczu p. Barbarę Kopeć. Uroczystość zakończenia roku szkolnego to wydarzenie, podczas którego żal rozstania miesza się z radością na nadchodzące wakacje. Wszystkim spragnionym zasłużonego odpoczynku życzymy udanych, ciepłych, zdrowych i bezpiecznych  wakacji oraz entuzjastycznego powrotu we wrześniu. Naszym drogim Absolwentom  życzymy sukcesów w życiu   i w dalszej edukacji. Jesteśmy przekonani, że nabyte w szkole postawy, wiedzę i umiejętności, wykorzystywać będą w swoim codziennym życiu, godnie reprezentując szkołę, rodzinny dom, pamiętając, że „Całe  życie jest szkołą”!

Author: admin