WYCIECZKA DO LUBLINA

10 lutego 2020 uczniowie klas VIa i VIb Zespołu Szkół w Tuchowiczu uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie z przewodnikiem Lubelskiej Trasy Podziemnej. Podczas wędrówki 300-metrowym korytarzem podziemnym przybliżono nam historię Lublina, a aktor w stroju szczurołapa w niezwykle barwny sposób opowiedział nam kilka lubelskich legend. Następnie mieliśmy przyjemność oglądać spektakl teatralny „Bajki Wilde’a.” Wbrew pozorom przedstawienie nie jest skierowane do dzieci. Zmusza do myślenia i niesie ze sobą przesłanie moralne. Ostatnią atrakcją były zajęcia rekreacyjne na lodowisku. Wszyscy bawili się świetnie (Nawet ci, którzy mieli łyżwy na nogach po raz pierwszy). Dwugodzinna jazda na łyżwach pozwoliła naładować nam nasze akumulatory pozytywną energią przed powrotem do domu i szkoły. Kolejny wyjazd można zaliczyć do udanych.

Author: admin