LONDYN 2020

W dniach 17-23 lutego 2020 sześciu uczniów Zespołu Szkół w Tuchowiczu i dwie uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeleńcu brali udział w warsztatach językowych w Londynie.

Dzięki zakwaterowaniu u rodzin brytyjskich uczestnicy mieli możliwość bliższego poznania brytyjskiej kultury, natomiast zajęcia z native speakerami oraz realizacja zadań i ćwiczeń językowych w zeszytach ćwiczeń sprzyjały rozwojowi kompetencji językowych.

Zwiedzaliśmy takie miejsca jak: Tate Modern, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Londynu, Teatr Szekspirowski – The Globe, wytwórnię filmową Warner Bros Studio, Kew Gardens, Park Św. Jakuba i Millenium Bridge. Podczas rejsu statkiem, spaceru ulicami Londynu oraz z okna London Eye oglądaliśmy Tower Bridge, Doki Św. Katarzyny, St. Paul’s Cathedral, Opactwo Westminster, Parlament, Big Bena, Pałac Buckingham, Picadilly Circus, Oxford Street, Soho i Greenwich.

Wracaliśmy z uśmiechem na twarzy czując lekki niedosyt, że tak szybko minęło… Możemy potwierdzić, że podróże kształcą, rozwijają , poszerzają horyzonty, uczą otwartości na inne kultury oraz pozostawiają niezapomniane wspomnienia.

Zdecydowanie warto podróżować!!!

Author: admin