REKRUTACJA

Szanowni Państwo.

Już od poniedziałku rusza rekrutacja do przedszkoli na terenie Gminy Stanin. Pierwszy raz odbędzie się ona elektronicznie. Wniosek o przyjęcie do przedszkola będzie aktywny od poniedziałku, tj. od 1.03.2021.Będzie on dostępny do pobrania elektronicznie pod linkiem, ,który będzie dostępny na szkolnej stronie internetowej i aktywny od poniedziałku. Rekrutacja potrwa tylko do 15.03.2021.Prosimy o przestrzeganie terminów. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane, bo system elektroniczny zostanie zamknięty. Jeśli ktoś  sam nie potrafi wypełnić dokumentów i przesłać ich elektronicznie, może przyjść do sekretariatu szkoły i z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego wypełnić z pomocą pracownika sekretariatu stosowne dokumenty lub prosimy dzwonić pod numer 25 796 13-81 w godzinach od 8 do 15.00

 Proszę pamiętać o załącznikach, bo bez tego dokumentacja będzie niekompletna. Można obejrzeć filmik instruktażowy zamieszczony w informacji dotyczącej rekrutacji na stronie naszej szkoły pod adresem: http://zs-tuchowicz.pl/?p=13855

Podaję link do rekrutacji.

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminastanin/News

Informuję, że rekrutacja dotyczy  tylko dzieci trzyletnich i starszych, które jeszcze nie chodziły do przedszkola.

Pozdrawiam serdecznie –Dyrektor Zespołu Szkół w Tuchowiczu.

Author: admin