WARSZTATY DECOUPAGE

Za nami kolejne warsztaty w ramach projektu LOWE. Tym razem  decoupage. W dniach 18.02..2021 do 21.02.2021 w szkołach na terenie Gminy Stanin odbywała  się I tura warsztatów dotyczących rozwijania inicjatywności i przedsiębiorczości w formie zajęć z arteterapii w ramach projektu

„Modelowe Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji dla obszarów zdegradowanych i defaworyzowanych – Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom”- kształcenie ustawiczne dorosłych w Gminie Stanin.

Nasi uczestnicy ozdobili wybranym przez siebie wzorem prostokątne, drewniane pudełko na chusteczki. Przedmiot wdzięczny i prosty – idealny, niezbędny w każdym domu, funkcjonalny, który z pewnością będzie ozdobą każdego wnętrza. Panie – uczestniczki warsztatów – poznały nową  dla nich technikę zdobienia drewnianych przedmiotów – decoupage. Za mile spędzone dni dziękujemy wszystkim uczestniczkom i gratulujemy tak ciekawych pomysłów. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach z tego cyklu.

A oto wytwory prac uczestniczek ze Stanina.

A oto dzieła Pań z Zagoździa.

Tak pracowały uczestniczki warsztatów w Tuchowiczu.

Poniżej prezentujemy wytwory prac wykonane przez Panie z Zastawia.

Author: admin