Biwak pełen atrakcji

W piątek 27 września 2024r., wieczorową porą od godziny 19 do 23, w naszej szkole odbył się biwak dla klas 4-8. Opiekę nad uczniami sprawowali wszyscy wychowawcy oraz pani pedagog i pani psycholog. Program biwaku był bogaty w różnorodne atrakcje.

Rozpoczęliśmy Narodowym Czytaniem „Kordiana”📜 📖 Była to doskonała okazja do promocji czytelnictwa.

Następnie miały miejsce rozgrywki sportowe i konkurencje sprawnościowe na sali gimnastycznej dla klas starszych w ramach Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego ⚽🥅🏀🤼‍♀️⛹️‍♂️ zaś młodsze w tym czasie poznały zasady zdrowego odżywiania i przygotowały sałatkę owocową 🍎🍐🍊🍋🍌🍇🥝 Później była zamiana.

Przerywnikiem było wspólne skonsumowanie pizzy 🍕🍕🍕

Kolejnym punktem były teleturnieje – „Jaka to melodia” 🎤🎹🎼 i „Kalambury” 🤔

Biwak był doskonałą okazją do integracji uczniów, budowania właściwych relacji, promowania czytelnictwa, zdrowych nawyków żywieniowych i aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego.