ZDĄŻYĆ  PRZED ODWILŻĄ

W czwartek 28.01.2016r. liczna grupa młodzieży gimnazjalnej wzięła udział w kolejnym wyjeździe do Siedlec. Tym razem był to wyjazd na lodowisko. Nauczyciel wychowania fizycznego P. Mariusz Ciołek wraz z opiekunami  zapewnił  uczniom po raz kolejny zajęcia kształtujące i doskonalące  umiejętność jazdy na łyżwach. Pobyt na lodowisku dostarczył młodzieży wiele pozytywnych wrażeń. Był wspaniałym relaksem po długiej, żmudnej, wytężonej pracy przed finałem I semestru. Uczniowie cieszyli się, że udało im się spędzić przyjemnie czas na lodowej tafli przed nadchodzącą odwilżą. Nowicjusze w zakresie zmagań na lodzie wrócili lekko poobijani, inni do perfekcji doprowadzili jadę na łyżwach. Dopełnieniem pozytywnych wrażeń był pobyt młodzieży na komediowym filmie w  nowym, siedleckim kinie. Do atrakcji należał także powrót do domu sprzyjający nawiązywaniu towarzyskich, przyjacielskich i innych więzi.

Author: admin